Strona główna Ogólne Rejestracja nowego konta

Rejestracja nowego konta

Ostatnia aktualizacja Apr 05, 2024

Rejestracja nowego konta na platformie Upwind24 pozwala na dostęp do pełni funkcjonalności serwisu, jest prosta i szybka, a każde konto użytkownika jest w pełni darmowe.

Aby utworzyć nowe konto użytkownika przejdź do strony "Załóż konto", a następnie podaj swój adres e-mail oraz hasło lub zaloguj się wykorzystując konto w serwisie Facebook lub Google.

Wybierając manualną rejestrację pamiętaj aby Twoje hasło ze względów bezpieczeństwa spełniało wszystkie 4 wymagania.

Po wypełnieniu formularza i kliknięciu "Utwórz konto", Twoje nowe konto zostanie automatycznie utworzone, a Ty zostaniesz przekierowany do strony z wyborem rodzaju konta użytkownika.

Istnieją 3 rodzaje kont użytkownika:

  • Żeglarz (Zawodnik)

  • Organizator

  • Trener

Każdy rodzaj konta opisany jest na stronie ale pamiętaj że możesz wybrać wyłącznie jeden rodzaj konta i wybór ten jest nieodwracalny. Jedyną opcją zmiany rodzaju konta jest usunięcie całego konta (wiąże się to z utratą wszystkich danych przypisanych do danego konta) i ponowna rejestracja na platformie.

Jeśli potrzebujesz konta o więcej niż jednym rodzaju, dozwolone jest utworzenie dodatkowego konta na nowy adres e-mail.

Ostatnim krokiem do pełnej aktywacji konta jest potwierdzenie adresu e-mail. Pełna aktywacja konta pozwala na dodanie archiwalnych danych do konta użytkownika. Po rejestracji nowego konta, na podany adres e-mail powinieneś otrzymać wiadomość z linkiem potwierdzającym konto. Kliknij link w wiadomości aby w pełni potwierdzić i aktywować konto na platformie Upwind24.